TAKIM SPORLARI
BİREYSEL SPORLAR
ZİHİN SPORLARI

 

20-30 Eylül 2018 tarihleri arasında birçok farklı spor dalında gerçekleşecek yarışlarla üniversite mezunlarını ve iş dünyasını bir araya getiren MasterGames, beşinci senesinde eğlence ve mücadele dolu bir turnuvaya daha imza atacak. MasterGames bu etkinliklerle üniversite mezunlarının biraraya gelmesini ve  kendi okullarının mezunlar dernekleriyle iletişimlerini artırmayı hedeflerken aynı zamanda okul günlerindeki gibi birlikte spor yapmayı, aktif yaşamaya teşvik etmeyi ve gittikçe zayıflayan bağları sağlamlaştırmayı da hedefliyor.

Boğaziçi Üniversitesi, İTÜ, ODTÜ, Bilkent Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Bilgi Üniversitesi, Işık Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Galatasaray Üniversitesi, Kültür Üniversitesi, Koç Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Özyeğin Üniversitesi gibi Türkiye'nin önde gelen 14 üniversitesinden 800'den fazla mezun, turnuvada voleybol, basketbol, futbol olmak üzere 3 takım sporunda, tenis, yüzme, koşu, masa tenisi  olmak üzere 4 bireysel sporda ve satranç, tavla ve briç olmak üzere 3 zihin sporunda yarışacak. 

TAKIM SPORLARI
BİREYSEL SPORLAR
ZİHİN SPORLARI

1 - 7 Mayıs 2017 tarihleri arasında iş dünyası ve üniversite mezunlarını birçok farklı spor dalında gerçekleşecek yarışlarla bir araya getiren MasterGames, dördüncü senesinde eğlence ve mücadele dolu bir turnuvaya imza atacak. MasterGames bu etkinliklerle üniversite mezunlarının kendi okullarının mezunlar dernekleriyle iletişimlerini artırmayı ve eski okul arkadaşlarının spor bağlamında yeniden bir araya gelerek keyifli zaman geçirmesine vesile olmayı hedefliyor.

Boğaziçi Üniversitesi, İTÜ, ODTÜ, Bilkent Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Bilgi Üniversitesi, Işık Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Galatasaray Üniversitesi, Kültür Üniversitesi, Koç Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Özyeğin Üniversitesi gibi Türkiye'nin önde gelen 14 üniversitesinden 800'den fazla mezun, turnuvada voleybol, basketbol, futbol ve kürek, briç olmak üzere 5 takım sporunda ve tenis, yüzme, koşu, masa tenisi, satranç, ve tavla olmak üzere 6 bireysel spor dalında yarışacak. 

 

TAKIM SPORLARI
BİREYSEL SPORLAR
ZİHİN SPORLARI

MasterGames 2016, 4-5 Haziran'da Boğaziçi Üniversitesi tesislerinde gerçekleşen masa tenisi, basketbol ve voleybol karşılaşmaları ile sona erdi. 5 Haziran Pazar günü, Güney Kampüs'teki Açık Basketbol Sahası'nda saat 18.00 takriben yapılan ödül törenin ardından MasterGames ailesi olarak SunSet Grill & Bar'da Lezzet Co. sponsorluğunda barbekü konseptiyle kapanış partimizi gerçekleştirdik. Emeği geçen herkese teşekkürler.

 

MasterGames 2016, daha çok mekanda daha çok branşla bu sene 6 Mayıs - 5 Haziran tarihleri arasında gerçekleşti. Bu sene takım sporlarına Futbol eklendi, bireysel sporlardan da Atletizm ve Orman Koşusu çıkartılarak Koşu eklendi. Zihin sporları aynı şekilde devam etti. Ayrıca MasterGames'16 bünyesinde Yelken Şenliği de yer aldı.

TAKIM SPORLARI
BİREYSEL SPORLAR
ZİHİN SPORLARI

Master Games'15 ikinci yılında 250 sporcunun katılımıyla gerçekleşti.
2015 yılı MasterGames Turnuva sonuçları için tıklayınız. 

TAKIM SPORLARI
BİREYSEL SPORLAR

İlk yılında mezunlar arasında oldukça yoğun bir ilgiyle karşılanan Master Games turnuvası, 250 sporcunun katılımıyla gerçekleşti. 2014 yılı MasterGames Turnuva sonuçları için tıklayınız.

SPONSORLAR